Najbliższa kolejka 1

Aktualności

Turniej halowy w Karkowie

• autor: mks2004, 2016-02-01 12:10

W sobotę 6 lutego podopieczni trenera Dariusza Bierońskiego rozegrali kolejny turniej halowy w Krakowie.

Organizatorem turnieju była Wisła Kraków.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się na tle przeciwników bardzo dobrze.

Lecz w końcowej klasyfikacji uplasowali się na 4 miejscu.

W pierwszym meczu spotkali się ze Sparta Zabrze wygrywając 4-3 (Pałka x2, Głuch,Bohonos).

W kolejnym meczu zagrali z Team Bochnia remisując bezbramkowo 0-0.

Trzeciego meczu najbardziej obawiali się chłopcy gdyż już sama nazwa Wisła Kraków i paraliżowała.

Ale wychodząc na parkiet pokazali Chrzanowski charakter i pewnie pokonali Wisła Kraków aż 5-1 !!!! (Kumala x2,Mysiura.M, Mysiura.A, Pałka)

Fablok wiec wyszedł z grupy z 7 pkt. i w kolejnej fazie zagrał z Kmitą Zabierzów. Po bardzo emocjonującym meczu który zakończył się remisem 1-1 (Gałka) była dogrywka 5 min.

W dogrywce co minute schodził 1 zawodnik w momencie gdy już byli tylko bramkarze i po 1 zawodniku z pola Mysiura.A wywalczył pojedynek z przeciwnikiem lecz jego strzał obronił dobrze spisujący się w tym turnieju bramkarz Kmity. Wznawiając piłkę wyrzucił do przodu gdzie Mysiura nie miał już szans dogonić przeciwnika i pokonał naszego bramkarza w pojedynku sam na sam Kacpra Ciołczyka.

Została już tylko walka o miejsca od 3 do 4 gdzie spotkali się po raz kolejny ze Spartą Zabrze tym razem przegrywając 2-0.

Dziękujemy za wolę walki do ostatniego gwizdka i zostawienie zdrowia na parkiecie.