DRAGON Piast SKAWINA 2015

• autor: mks2004, 2015-11-25 20:15

W sobotę 28 listopada nasza drużyna wzięła udział w pierwszym tej zimy turnieju Dragon Piast Skawina 2015.

Nasza drużyna zajęła w nim dobre 2 miejsce.

Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie wyjazdu i doping swoich pociech.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i zostawienie zdrowia na boisku.

W pierwszym meczu Fablok zmierzył się z DREAM Team Bochnia przegrywając 0-1 co było niespodzianka gdyż drużyna z Bochni nie miała klarownych sytuacji do strzelenia gola zdecydował błąd przy rzucie z autu i nie dopilnowanie zawodnika który oddał strzał na bramkę.

W drugim swoim meczu Fablok zmierzył się z gospodarzem turnieju Piast Skawina którego pokonał po 1-0 w zamieszaniu pod polem karnym. Bramkę strzelił Głuch.

Trzeci mecz nasz drużyna zagrała z zespołem UKS UL II Kraków pokonując go aż 3-0 !!!

Bramki strzelali Jochymek, Bębenek i Dubiel

Nasza drużyna awansowała z 2 miejsca do 2 półfinału gdzie zmierzyła się z MILENIUM Skawina.

Pokonując go 1-0 po bramce Bębenka awansowała do finału gdzie czekała już drużyna DREAM Team Bochnia z która to w grupie przegrali 0-1.

Bo bardzo dobrym spotkaniu gdzie rywale byli tylko 2 razy pod nasz bramka a nasza drużyna miała w nim a 2 poprzeczki i 7 strzałów na bramkę mecz zakończył się remisem 0-0 wiec o wygranej decydowały rzuty karne.

W karnych lepsza okazała się drużyna DREAM Team Bochnia pokonała nasz zespól 4-3.

W serii rzutów karnych bronił Dawid Talowski broniąc aż 2 karne. i został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Bramki dla nas strzelali: GAŁKA, PAŁKA i BĘBENEK ta sztuka nie udała się PITUCHOWI, DUBIELOWI i GŁUCHOWI

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i za odwagę w podejmowaniu strzałów z rzutów karnych.