Sprawy Organizacyjne DEICHMAN !!!

• autor: mks2004, 2015-03-11 07:09

Już nie długo rusza kolejna edycja największego turnieju piłkarskiego w Polsce. Jak rok temu i w tym roku nie zabraknie w tej imprezie naszych piłkarzy. W tym roku postanowiliśmy zgłosić dwie drużyny Holandii oraz Chile. Podział na drużyny jest następujący:

Holandia:Talowski,Pałka,Pituch,Głuch,Gałka,Kumala,Bębenek,Mysiura A.Bohonos,

Dubiel.

Chile:Mysiura M,Jochymek,Gądek,Kalman,Ciołczyk,Sośniecki,Talik,Bigaj,

Celarek.

Bardzo proszę wszystkich rodziców dzieci będących w reprezentacji Chile o spotkanie przed środowym treningiem w celu ustalenia organizacji wyjazdów na turnieje do Krakowa.

Informujemy,że koszt udziału każdego zawodnika w turnieju wynosi 80 zł (dziecko dostaje cały komplet strojów piłkarskich).Bardzo proszę jak najszybciej uregulować płatność u Tomasza Gałki ponieważ do 15 marca musimy wszystko uregulować u organizatora.Jednocześnie informujemy,że udział w turnieju nie jest obowiązkowy więc bardzo proszę o racjonalne podejście do tej sprawy.Pozdrawiam.Sławomir Gołba.

Na Środowym treningu będzie robione zdjęcie drużynowe do nowo powstającej oficjalnej strony klubowej.Z tego powody każdy zawodnik ma być ubrany w cały dres klubowy Adidasa. Kto się do tego nie dostosuje oczywiście nie będzie na zdjęciu.