Mikołajkowe Granie!

• autor: mks2004, 2013-12-05 18:45

W najbliższy weekend nasza drużyna weźmie udział w dwóch turniejach halowych w Oświęcimiu 7.12.2013 oraz Jaworznie 8.12.2013. Na turniej jedziemy własnymi autami i z tego względu bardzo proszę o jak najszybszy kontakt z Panem Gałką rodziców,którzy chcą pomóc w transporcie dzieci na turnieje.

Jeśli chodzi o sobotni turniej w Oświęcimiu to zbiórka została wyznaczona na godzinę 7.45 pod Halą Sportową w Chrzanowie. Każdy zawodnik na ten turniej zabiera obowiązkowo strój Adidasa oraz rezerwowy strój JAKO, 17 zł. na wpisowe do turnieju. Jeśli z różnych względów ktoś nie może udać się w danym dniu na turniej bardzo proszę o jak najszybszy kontakt z trenerem.

Kadra na ten turniej do Oświęcimia jest następująca:

Talowski Dawid, Pałka Michał, Bębenek Kamil, Pituch Sebastian, Gałka Oliwier, Dubiel JakubMałocha Antoni, Topolski Jakub, Mysiura Adrian, Gądek Mikołaj, Głuch Oskar.

Na niedzielny turniej do Jaworzna zbiórka została wyznaczona na godzinę 7.45 pod Halą Sportową w Chrzanowie.Każdy zawodnik na ten turniej zabiera obowiązkowo strój Adidasa oraz rezerwowy strój JAKO, 17 zł. na wpisowe do turnieju. Jeśli z różnych względów ktoś nie może udać się w danym dniu na turniej bardzo proszę o jak najszybszy kontakt z trenerem.

Kadra na turniej do Jaworzna jest następująca:

Talowski Dawid, Pałka Michał, Kumala Dawid,Ciołczyk Kacper, Kucia Jan, Mysiura Mateusz, Szmurło Szymon, Bohonos Kamil, Kołodziejczyk Jakub, Selim Kalman, Babicz Wiktor.

Turniej Mikołajkowy w Oświęcimiu.

W zakończonym turnieju Mikołajkowym rozgrywanym w Oświęcimiu nasza drużyna pokazała się z dobrej strony. Rozegrała 5 meczy 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka. Wszystkie drużyny były zwycięzcami.

Wyniki naszej drużyny:

FABLOK CHRZANÓW - Brzeszcze

4  -  0

Pituch

Gałka

Gądek

FABLOK CHRZANÓW - Unia Oświęcim III

2  -  0

Gałka

FABLOK CHRZANÓW - Unia Oświęcim II

1  -  3

FABLOK CHRZANÓW - Górnik Libiąż

0  -  0

FABLOK CHRZANÓW - Unia Oświęcim I

5  -  0

Pałka x2

Małocha

Pituch

W dniu dzisiejszym w Jaworznie nasza drużyna rozegrała Turniej Mikołajkowy zajmując 3 miejsce.

Nasze chłopaki 1 x wygrali, 1x remis i 1x porażka

FABLOK CHRZANÓW - Niwka